• инсталяция раковины paa claro
  • инсталяция раковины paa claro
  • инсталяция раковины paa claro

У більшості квартир нашого міста в санвузлах дуже мало місця для всіх необхідних приладів. Рішенням, яке може зацікавити багатьох є раковина над пральною машинкою. Існують різні варіанти раковин.

У нашому випадку була здійснена установка невеликий раковини з литого каменю Латвійського виробництва Paa Claro. Вона має квадратну форму і монтується на два тримачі. Попередньо необхідно було підготувати місце під її монтаж, акуратно прибравши стару раковину зі скла. Дуже важливо було максимально акуратно зробити демонтаж, так як в подальшому власники квартири її планували продати. Зняття не зайняло дуже багато часу: все кріплення нормально піддалися демонтажу. Єдине що прийшло в непридатність з плином часу-це сифон. Стінки труб згнили і зламалися при спробі відкрутити. Закінчивши зняття старого умивальника майстер очистив поверхню для монтажу нового. Далі були проведені розрахунки. Спільно із замовником була визначена висота, на яку слід встановити новий умивальник, беручи до уваги габарити пральної машинки. До слова, машинка була навіть менше, ніж раковина. Тому вона без праці потім помістилася під раковиною. Замовники перед покупкою все ретельно виміряти і розрахували. За допомогою лазерного нівеліра була знайдена середина в ніші між гідробоксом і кутом. Далі майстер розмістив отвори під кріпильні елементи раковини і приступив до зміцнення першої планки-власника. Надійно зафіксувавши точно по намічених мітках першу планку, майстер встановив раковину на тримач і приставив другу планку під низ. Далі виставивши раковину точно за рівнем (горизонтально) зробив мітки під другу планку. Далі прибравши раковину, майстер зробив отвори в стіні свердлом по кахлю і закріпив другу планку-тримач. Далі, переконавшись, що раковина встановиться як слід майстер завдав герметик на тильну частину умивальника. Це робиться для того, щоб виключити попадання води на підлогу через проміжок між стіною і раковиною і для найбільшої фіксації приладу. Після всіх приготувань умивальник був встановлений на підготовлене місце. Після установки був підключений змішувач і підключений сифон. Для підключення змішувача трохи не вистачало довжини шланга, тому було вирішено доукомплектувати систему за потрібне за розміром подовжувачем. Потім необхідно було провести установку пральної машинки. Для цього в каналізаційну трубу був доданий трійник. Також на подачу холодної води був доданий трійник і кран для пральної машинки. Далі все було встановлено на свої місця і запущена вода. Після перевірки всіх з’єднань течі не виявлено.

Дане рішення ідеально підходить для тісних і маленьких ванних кімнат. Додає в корисний простір як мінімум ділянку, який займає пральна машинка, а це 60 * 40 см.