В ході будівництва заміського будинку настав момент установки одного з теплових насосів. Так як спочатку за проектом передбачався тепловий насос іншої модифікації, то під нього були зроблені висновки на певні виходи.
Для монтажу теплового насоса моделі, відмінній від планованої потрібно було більше простору для підключення. Для того, що його отримати необхідно було зменшити відстань від виходу насоса до відсічних кранів і фільтрів грубої очистки. Так як система була зроблена міддю, то для з’єднання можна було використовувати два варіанти. Перший-це пайка. Другий і найбільш швидкий – це прес фітинги Sanho. За часом цей спосіб набагато швидше пайки. З’єднання і герметизацію дають гумове кільце ущільнювача системні рішення. Після укорочення труб до необхідної довжини майстер почав планувати обв’язку теплового насоса. Як матеріал був використаний поліпропілен діаметром 40 мм. Можна було звичайно використовувати матеріали краще і більш якісні, але так як це тимчасовий захід для підігріву води басейну, то підійде і поліпропілен. Діаметра 40-му труби повинно вистачати для нормального функціонування даного пристрою. Після найбільш раціональної і акуратною обв’язки в технічному приміщенні труби необхідно було опустити в підвальне приміщення, де розташовані вузли водопідготовки і змішувальні вузли опалення. Для того, щоб пройти перекриття підлоги і спустити труби вниз потрібно зробити два отвори алмазними коронками. Один отвір було зроблено добре, пройшовши поруч з трубою дренажу статі. Друге ж потрапило прямо в трубу. Так як буріння відбувалося обережно, то після кожного пройденого сантиметри отвори камені і залишки бетону віддалялися за допомогою промислового пилососа, труба була тільки зачеплена. Було вирішено звести труби в один отвір.
Далі необхідно було прикріпити буферну ємність. Для нормального функціонування була обрана ємність на 100 літрів. Зверху бака був встановлений автоматичний. Всі з’єднання були виконані роз’ємними фітингами для того, щоб в процесі обслуговування мати можливість швидко і без проблем виконати роботи. Були встановлені 4 крана: по одному крану на вихід з буфера. Обв’язка була виконана таким чином, щоб мати можливість перекрити подачу на опалення басейну і перенаправити теплоносій на обігрів будинку. Після всіх робіт, пов’язаних з прокладанням труб було виконано утеплення труб утеплювачем K-Flex.
Після того, як все було перевірено на герметичність і підтягнуті всі з’єднання настав час пуско-налагоджувальних робіт. Спочатку була включена підживлення системи теплоносієм. Для найбільш швидкого заповнення системи, а це близько 130 літрів, був скручений клапан з буферної ємності. Після заповнення всієї системи були відкриті крани, які були закриті перед монтажем, щоб не дати повітрю потрапити в ті прилади, які не планувалися спустошувати. Після заповнення системи і по досягненню необхідного тиску були оглянуті всі з’єднання і перевірені на герметичність. Течі не було виявлено.