• Монтаж и обвязка узла водоснабжения частного дома
  • Монтаж и обвязка узла водоснабжения частного дома
  • Монтаж и обвязка узла водоснабжения частного дома
  • Монтаж и обвязка узла водоснабжения частного дома

Надійшло замовлення на монтаж системи водопостачання приватного будинку. В наявності було два джерела води. Перше джерело – міська вода з тиском трохи більше 2 атм. і не глибока свердловина з жорсткістю вище норми. Побажанням клієнта було мати можливість користуватися ними незалежно один від одного. Наприклад брати воду зі свердловини для зрошення в весняно-літній період саду і при цьому мати міську воду в будинку або ж навпаки. Дізнавшись кількість сантехнічних приладів в будинку і їх призначення було запропоновано встановити додатковий підвищувальний тиск насос на міську воду. Насос був встановлений в будинку, тому був підібраний максимально “тихий” насос іспанської фірми Espa і укомплектований автоматикою з сухоходом і реле тиску з низьким дифферентом між включенням і відключенням. На кожне джерело води був встановлені невеликі гідроакумулятори.

Монтаж розведення водопостачання був проведений якісними трубами фірми Ekoplastik і триходовими кранами Valtek, які дозволяють користуватися водою як бажає клієнт. Також були встановлені колби Big Blu 10 “з якісного пластику, що витримує тиск понад 8атм. Укомплектовані колби для грубої очистки води фільтрами з якісного спіненого поліпропілену на міський водопровід і більш вантажно ємний з поліпропіленової нитки на воду зі свердловини. Пізніше при перевірці лічильника господар будинку захотів перенести його в будинок, щоб не залазити щораз, коли потрібно зняти показання в колодязь (це було вкрай не зручно). кожен вузол цієї схеми може бути розібраний в разі дрібного ремонту без будь-яких деформацій труб.

Перед початком опалювального сезону була проведена ревізія бойлера непрямого нагріву, перевірена і налагоджена система теплої підлоги, проведено огляд та налагодження, перевірка працездатності вузлів насосних груп Meibes. На прохання клієнта був встановлений окремий електричний автомат на одну з груп, що відповідають за радіатори опалення