Монтаж і ремонт системи опалення

Монтаж и ремонт системы отопления в Днепропетровске

Ціни на на монтаж і ремонт системи опалення в квартирі.

Тип роботиЦіна (грн.)
Заміна батареїот 700
Перенесення батареї на інше місцеот 800
Врізка додаткових секційот 350
Установка регулятора температуриот 350 грн

Заміна батарей в квартирі

Системам опалення в будинках Дніпропетровська в середньому по 50 років. За цей час вони встигли піддатися корозії і в чавунних радіаторах зібралося чимало відкладень. В результаті ми маємо в осінньо-зимовий період наполовину холодні батареї і як наслідок прохолодні квартири, а якщо в будинку є маленькі діти – це перша причина простудних захворювань. Причиною також може бути зменшена прохідність стоякових труб з теплоносієм. Згодом їх стінки зменшуються в товщині, а в місцях стиків створюватися засмічення, що перешкоджають протоку теплоносія. На різьбових з’єднаннях між радіатором опалення і трубою дуже часто відбувається корозія металу і видно сліди іржі. Це говорить про те, що можлива текти в самий не підходящий момент, наприклад, в опалювальний сезон, а ремонт в цей час дуже проблематичний. Також дуже небезпечно “прогнивання” труби в перекритті (стелю або ж підлогу), де її не видно.

Рішення даної проблеми можливе шляхом заміни металевих труб на спеціальні стабілізовані пластикові труби відомих брендів з обов’язковим проходженням плит перекриття і заміна радіаторів опалення на нові. На сьогоднішній день виробники пропонує досить великий вибір радіаторів хорошої якості і тепловіддачею вище радянських. Після заміни в квартирі ставати набагато і тепліше, і комфортніше, і, що не менш важливо, безпечніше.

Співробітниками нашої кампанії професійно зроблені десятки замін труб і радіаторів радянського зразка на сучасні. Використовується тільки якісні і перевірені часом матеріали, так як в трубах опалення тиск більше 8атм., А при запусках опалення восени не рідко мають місце різкі гідроудари.

Опалення в приватному будинку

На початку будівництва свого будинку необхідно все продумати, в тому числі і грамотно прокласти систему опалення. У разі помилок можуть не якісно функціонувати радіатори опалення, системи теплих підлог, полотенцесушитель і інші опалювальні прилади. Від правильності монтажу котла, будь то газової, твердопаливний, або ж електрокотел залежить і якість роботи, і безпеку, що не менш важливо, і економія споживаного палива. Не менш важливо розрахувати потужність опалювального агрегату для його довгої і якісної роботи.

Монтаж радіаторів опалення в приватному будинкуе

Розрахунок кількості матеріалу і проектування системи опалення вашого в майбутньому улюбленого житла здійснять наші фахівці. При монтажі опалення використовуються тільки найякісніші матеріали перевірених і надійних виробників, так як в більшості випадків підводять труби “ховаються” шляхом штроби в стіні. Існують кілька варіантів розведення труб, але монтаж радіаторів опалення в приватному будинку, як правило виконується завжди однаково.

Тепла підлога в приватному будинку

Для укладання теплої підлоги використовуються цільні труби із зшитого поліпропілену яка відслужила вже понад 50 років. Тепла підлога завдяки своїм властивостям теплообміну в приміщенні дозволяє уникнути надмірної вологості в сирих приміщеннях. Тепло рівномірно поширюється по кімнаті і по самому підлозі дуже приємно і комфортно пересуватися. Будь-яка домогосподарка, перебуваючи на кухні з теплою підлогою, буде задоволена. Так само і після прийняття будь то теплого душу або гарячої ванни приємно встати замість холодного кахлю на теплий.

Монтаж котельні

Котельня – це великий вузол обігріву будинку, гарячого водопостачання та водопідготовки будинку. Грамотна побудова і монтаж котельні зі знанням справи – обов’язкова умова для облаштування котельні. Важливо не тільки все естетично скомпонувати, а й дотриматися всіх норм безпеки.

Особливе значення має правильність і коректність монтажу твердопаливного котла, використання тільки якісних матеріалів, адже процес згоряння палива там слабо контролюється і при закипанні не виключені аварії.

Буферна ємність необхідна для твердопаливного котла, служить як тепло акумулятор, в рази збільшує комфортність використання, відпадає завдання постійно бігати до котла і підкидати паливо. Якщо встановити сонячні колектори – то це влітку безкоштовна гаряча вода і можливість користування теплою підлогою у ванній або кухні без витрат.

Для підключення електричного котла необхідна електрична розводка проводами, що витримують більше навантаження. Це обов’язкова вимога. Для опалення приміщення, наприклад, 150кв потрібно котел потужністю близько 21 КВт і трифазне підключення.