• Обслуживание промышленного фильтра воды
  • Обслуживание промышленного фильтра воды

Замовник захотів отримувати чисту питну воду просто з крана для комфортного проживання в будинку. Адже чиста вода це запорука здоров’я. Отримали замовлення на монтаж і обслуговування промислового осмосу для котеджу. Єдине джерело води – свердловина з малою продуктивністю. Проблема малого дебету свердловини вирішена за допомогою накопичувальних ємностей. Щоб уникнути переливу води з бочок встановлені спеціальні клапана з електричними поплавками. Фільтр був укомплектований іспанськими насосами з низьким рівнем шуму. Основна частина фільтра – мембрана – вибрана не сильно великий продуктивності внаслідок обмеженого обсягу води, що надходить для очистки (в ємності). Так само є ємності для збору вже очищеної води. Після осмосу вода дуже бідна і потребує штучного збагачення, тому останнім в цій схемі йде колона з штучної мінералізацією.

Для всього цього обладнання необхідний надійний блок управління, який захистить все електрообладнання від несподіваних перепадів напруги та інших неполадок в електромережах. Надійна автоматика – такий же важливий елемент, як і якісна мембрана або, наприклад, добротний насос високого тиску, без якого неможлива робота фільтра. Була зібрана необхідна автоматика з урахуванням всіх наявних точок розбору електроенергії.

Так само була продумана система екстреного водовідведення в разі прориву труби або іншого витоку води. Була зроблена ніша нижче рівня підлоги під дренажний насос, здатний викачувати надходить воду не давши залити приміщення, що надалі могло б привести до виходу з ладу насосного обладнання або короткого замикання. Вкрай необхідна річ для будь-якого приміщення, де є вода. Такий насос може простояти ні разу не спрацювавши, а може і врятувати в найпотрібніший момент.

Тепер виробляємо обслуговування: стежимо за якістю видаваної води, заміною поліпропіленових картриджів, станом і працездатністю насосів, продуктивністю мембрани.