• Atlantiс Steatite Cube
 • Atlantiс Steatite Cube
 • Atlantiс Steatite Cube
 • Atlantiс Steatite Cube
 • Atlantiс Steatite Cube
 • Atlantiс Steatite Cube
 • Atlantiс Steatite Cube
 • Atlantiс Steatite Cube
 • Atlantiс Steatite Cube
 • Atlantiс Steatite Cube
 • Atlantiс Steatite Cube
 • Atlantiс Steatite Cube

У квартирах і будинках, де немає гарячого централізованого водопостачання необхідна установка водогрійних пристроїв, таких як газовий двоконтурний котел, газова колонка або ж бойлер. Де є можливість автономного опалення як правило встановлюється або двоконтурний газовий котел, або ж одноконтурний в парі з бойлером непрямого нагріву. У приміщеннях де немає можливості використовувати газ для нагріву води використовується електроенергія.

В даному випадку ми маємо установку двох бойлерів Atlantiс об’ємом води 150 літрів кожен. Такий обсяг води необхідний зважаючи на наявність трьох санвузлів і кухні на даному об’єкті. Бойлери Atlantiс Steatite Cube є дизайнерської модифікацією моделі Steatite і забезпечені нагрівальним елементом Steatite, виготовленим за запатентованою технологією Atlantic Groupe. ТЕН захищений сталевою колбою, яка в свою чергу покрита емаллю для захисту від корозії. Завдяки хорошій тепловіддачі керамічного елемента нагрівання вода нагрівається швидше в порівнянні з іншими видами нагрівальних. Основна відмінність від моделі Steatite полягає в оригінальній формі корпусу у вигляді куба, який добре виглядає в будь-якому інтер’єрі.

Підключення бойлерів було вирішено виконати послідовно. Це дасть нам можливість завжди отримувати гарячу воду з максимальною ефективністю. Для обв’язки цих двох бойлерів ми використовували труби rehau rautitan stabil діаметром 25мм і 20мм для рециркуляції. Ці труби є довговічним матеріалом для будь-яких систем опалення та водопостачання. Так само передбачена лінія байпасів, котра дає можливість використовувати якийсь один з бойлерів Atlantiс Steatite Cube, якщо раптом другий вийшов з ладу. Для відведення води з підривних клапанів підведена металопластикова труба і виведена в каналізацію. Вона необхідна, так як в процесі нагрівання води вона має властивість розширюватися і створювати надмірний тиск на стінки бойлера. Як правило підривні запобіжні клапани мають бар’єр спрацьовування 6 бар. З урахуванням, що середній тиск в системі водопостачання 3 бари, до 6 бар тиск зростає порівняно часто, особливо в баках більше 100 літрів. Циркуляційний насос Wilo рециркуляції гарячої води створює прокачування води, спрямовану в бойлери та підключено в подачу холодної води до підривних клапанів. Це дає можливість прі не активності системи водопостачання правильно працювати системі рециркуляції гарячої води. рециркуляція гарячої води зручна і має бути присутня в тих системах, де довжина труб досить висока. Якщо її не буде, то чекати надходження гарячої води при відкритті змішувача можна аж до пари хвилин. Це не вносить комфорт в життя і користування системою.

Після наповнення системи і двох бойлерів Atlantiс Steatite Cube була перевірена система на герметичність.