• Подключение стиральной машины
  • Подключение стиральной машины
  • Подключение стиральной машины
  • Подключение стиральной машины
  • Подключение стиральной машины

Через малі площ квартир в спальних районах міста Дніпропетровська санвузли досить невеликі. У зв’язку з цим розмістити всі прилади буває вкрай складно. Як правило якщо встановити унітаз, ванну, пральну машинку і умивальник – то місця зовсім не залишається.

Але і в даному випадку всі прилади були розміщені вкрай незручно. Через те, що пральна машинка має великі габарити, то вона майже впритул прилягає до унітазу. Як наслідок доступ до ванни вкрай утруднений. Щоб з ранку пройти вмитися необхідно здійснювати переступання через унітаз. Господарі квартири довго ламали голову як спростити собі життя в цьому плані і вирішили встановити пральну машинку між ванною і унітазом. Для цього необхідно було змістити унітаз ближче до стіни. для цього його необхідно було демонтувати зі старого місця установки. Пересунути його проблеми не склало-це простіше простого. А ось підключення його до каналізаційної труби зажадало трохи більше часу. Так як унітаз має косою слив, то підключити за допомогою гнучкої гофри не представляється можливим, тому що не можливим зробити необхідний ухил для нормального догляду продуктів життєдіяльності мешканців. Тому було вирішено зробити підключення за допомогою пластикових каналізаційних труб, збираючи його за допомогою кутів різного градусу. Ще одне було добре, що раніше при ремонті була проведена заміна каналізаційного стояка. Для того, щоб відміряти без проблем потрібний розмір труби необхідно збирати всі частини системи без ущільнювачів гумок. Після всіх вимірів потрібні розміри труб були зроблені і зібрані. Далі за допомогою дрилі і свердла по кахлю були зроблені отвори і встановлений унітаз. Так як сам унітаз був зміщений в протилежну від крана підключення сторону, то старий шланг встановити не представляється можливим по ряду причин. По-перше, він вже був на межі протікання, по-друге, він був короткий. Якщо шланг хорошої якості, то він простоїть без проблем років 7, якщо ж сумнівного – то рази в два менше. І як показує практика, краще не чекати, коли про протікання вам повідомлять сусіди. Після установки нового шланга на 20см довша був відкритий кран і наповнений бачок. Після кількох зливів води була перевірена герметичність з’єднання. Течі не було виявлено.

Далі була переміщена пральна машинка на нове місце і максимально присунена до стіни. Мешканці погодилися миритися з невеликим незручністю користування краном, ніж з переступанням унітазу.

Так само був здійснений ремонт змішувача. При відкритті крана вода текла не тільки з «носика», а й з самого блоку змішувача. Був замінений картридж. Працездатність змішувача була відновлена.