• Монтаж фурнитуры в санузле
  • Замена стояка канализации труб холодной воды в санузле
  • Замена стояка канализации труб холодной воды в санузле
  • Обустройство ванной комнаты, разводка труб
  • Обустройство ванной комнаты, разводка труб
  • Обустройство ванной комнаты, разводка труб
  • Замена железного стояка воды на новый пластиковый
  • Установка бойлера в квартире
  • Установка бойлера в квартире

Клієнт переглянувши послуги кампанії залишив номер телефону. Співробітники протягом години з ним зв’язалися, домовилися про зустріч. Людина хотів зробити капітальний ремонт сан вузла: повна заміна стояка каналізації (вгору пройти не пустили сусіди через виконаного ремонту) з проходом нижньої плити перекриття до сусідів з першого поверху (в ході робіт вони так само вирішили замінити трубу на нову пластикову), розвести труби водопостачання по квартирі, перенести бойлер в інше місце, виконати розведення каналізації під душову кабінку, заміна полотенцесушителя на змійовик з неіржавіючої сталі з заміною труби, що підводить із залізною на поліпропіленову стабілізовану. Приїхавши на місце майстра вислухали побажання клієнта, запропонували своє бачення і технічні можливості виконання роботи. Прийшовши до угоди співробітники приступили до осметчіванію. Так само була надана допомога у виборі якісної сантехніки і відповідної за габаритами.

Звістка процес був розбитий на два етапи. У перший – монтаж труб і висновок під сантехприлади (унітаз, умивальник, душова кабіна, бойлер, раковина на кухні). Друга частина – безпосередній монтаж сан фаянсу з підключенням приладів (змішувачі). Зважаючи на малі габарити ванної кімнати було вирішено ховати труби в стіну для підключення душової кабіни. Підключення унітазу було не зовсім стандартне: за бажанням замовника він був розміщений максимально близько до стіни і трохи розгорнуто. Тому відразу був використаний спеціальний трійник на стояку каналізації. По закінченню першого етапу робіт був проведений запуск води під тиском для виявлення можливих течі.

Другий етап містив у собі монтаж сантехнічних приладів після укладання кахлю. Були встановлені унітаз, раковина з тумбою, душова кабінка, повішений бойлер на нове місце. У монтажі душової кабіни використовувався спеціальний сантехнічний силікон. Так само для поліпшення установки силікон використовувався при монтажі унітазу (по краю між кахлем і самим приладом по колу) для запобігання потрапляння вологи і надалі освіти грибка під ним. Так само герметизується місце між стіною і раковиною. Замовник залишився задоволений виконаною роботою.