Ремонт систем каналізації

Замена и ремонт канализации в Днепропетровске

Ціна на послуги по заміні системи каналізації

Тип роботиЦіна (грн.)
Вартість роботи по заміні стояка каналізації без проходження плит перекриттяот 2500
Монтаж труб каналізації ПВХ (на 1 точці)от 200
Вартість роботи по заміні стояка каналізації включає проходження плит перекриттяот 3500
Демонтаж старих труб з їх вивезенням600

Каналізація в квартирі

Правильне водовідведення з житлового приміщення має величезне значення як для багатоквартирного будинку, так і для приватного. Каналізація в квартирі (хрущовка, сталінки, екатерінікі, брежневки, чешки) має труби радянського зразка зроблені з чавуну. Термін їх служби до 80 років, але можуть простояти і все 100, але труба з цього металу тендітна і під впливом часу, падінь і ударів тріскається або ж ламається. З’єднання між собою у них завжди жорстке, що не дає можливості для будь-найменшого зміщення. Не рідко через осідання будинку після десятиліть трапляються деформації у вигляді тріщин в місцях найбільш схильним до поломок – розтрубах, які можуть бути візуально не видно, але давати течі при зливі води з верхніх поверхів.

Заміна стояка каналізації

З поломкою труб на з’єднаннях справи йдуть куди гірше. Господарі квартир можуть пробувати усунути текти шляхом замазки тріщини різного роду матеріалами від цементного розчину до всяких силіконів і іншого. Але це дуже сумнівний метод вирішення проблеми. Як правило, єдиним вірним рішенням даної проблеми є заміна всього каналізаційного стояка в квартирі з обов’язковим проходом нижнього перекриття.

При заміні сан фаянсу бувають незручності монтажу нового приладу на місце старого, коли хочеться наприклад, посунути новий набагато більший унітаз ближче до стіни, а чавунний розтруб неможливо розгорнути або ж взагалі очистити від старого ущільнення, не пошкодивши його цілісність. В результаті настає якесь розчарування від що не виправдалися бажань і не здійснених планів.

Виконати якісні роботи по заміні та монтажу нової каналізації під силу тільки хорошим фахівцям, що володіють знаннями і вміннями у сфері сантехнічних послуг. За плечима наших майстрів маса зроблених робіт по заміні стояків з проходженням плит перекриття і прокладання труб по квартирі з висновками під пральні та посудомийні машини з дотриманням всіх норм і ГОСТів. За виконання робіт з облаштування каналізаційних робіт по приватному будинку проводиться обов’язкові випробування систем. Використовуються матеріали тільки якісних фірм виробників, перевірених часом.

Вартість монтажу каналізаційних трубб

На вартість монтажу каналізаційних труб впливає фактор складності виконання роботи. Так само не мало важливу роль відіграє поверховість будівлі і поверх проживання клієнта. Оголошено вартості робіт як правило відбувається після огляду потенційного об’єкта. Ціна може бути, як низька, так і допустимо неможливість проведення робіт по ряду причин.

Засмічення каналізації

Також з плином часу внутрішні стінки обростають пристойним шаром органічних відкладень, які дуже сильно ускладнюють процес водовідведення. В результаті трапляються досить-таки часті засмічення і жирові пробки. Якщо усунення засмічень і видалення жирових відкладень, які надходять в каналізаційні труби як правило з кухні при митті посуду і з ванної кімнати після водних процедур можливо шляхом як хімічним, так і фізичним. Після того, як відбувається засмічення, мешканці, як правило, намагаються діяти самі, намагаючись усунути його шляхом засипання в сифон раковини всіляких хімічних реактивів та реагентів у вигляді порошків або ж рідин. Після того, як нічого не вийшло вимушено приходять до вирішення проблеми другим способом – механічним. Механічний спосіб – це всім відомий трос. З його допомогою практично завжди відбувається усунення “пробки” і успішна очищення труби, в разі, якщо вона не сильно обросла жиром і органічними сполуками.

Очищення каналізації в приватному будинку

При проектуванні системи водовідведення з приватного будинку просто життєво необхідно провести правильні розрахунки і підбір труб. Як правило, воду з дому направляють в септики або зливні ями. Якщо неправильно змонтована каналізація, то гази з зливної ями в більшості випадків з’являються в сан вузлах або кухні. Навіть якщо дотримуватися всіх правил монтажу, то завжди є «слабкі» місця в будь-якій системі водовідведення (вимушені вигини наприклад), де буде накопичуватися жир і утворюватися пробки-жировики.

Чистку труб в приватному будинку рекомендують проводити механічним способом, без використання хімії. Причина цього одна – може пошкодитися гумове ущільнення між трубами (в разі пластикової каналізації). Так само при використанні хімії не завжди можна домогтися результату, а ризик нашкодити є.

Очищення каналізаційних труб

Якщо дуже довго йде вода з вашого умивальника – то це перша ознака того, що пора провести очищення каналізаційних труб. Якщо користуватися простими правилами, то труби будуть засмічуватись в рідкісних випадках. Основні місця засмічень – це кухня і ванна кімната. Також буває, що ці труби з’єднані в одну трубу малого діаметра і засмічення відбувається через деяку відстань від з’єднання.

Вартість прочищення каналізації

Вартість прочищення каналізації як правило складається з виїзду сантехніків і складності засмічення. Бувають дрібні засмічення на відстані одного метра від підключеного умивальника, а бувають засмічення в приватних будинках з септиками або зливними ямами, який прочистити не так просто і доводиться добряче попрацювати. У будь-якому випадку матер оголосить приблизну вартість, але остаточна ціна буде складена виходячи з зробленого.