Ремонт систем водопроводу

Ремонт водопровода, замена стояка в Днепропетроске

Ціни на роботи по заміні труб системи водопостачання

Тип роботиЦіна (грн.)
Заміна стояка водопостачання без проходження плит перекриттяот 1200
Заміна труб стояка водопостачання з проходженням однієї або двох плит перекриттяот 1700
Демонтаж старих труб з їх вивезенням200

Водопостачання приватного будинку

Одним з благ сучасної цивілізації є вода в наших житлових будинках. Нам необхідно постійне водопостачання приватного будинку для найбільш нагальних потреб від миття посуду до водних процедур, щоб комфортно проживати в своєму будинку. При монтажі часто вибираються сучасні труби, що відповідають всім вимогам: якість, довговічність, придатність для використання під питну воду.

Прокладка труб водопостачання ціна

У розділі прокладка труб водопостачання ціна складається з таких компонентів, як: вартість самого матеріалу (на сьогоднішній день кількість пропонованих труб дуже велике і відрізняється якістю виробництва та якістю обладнання, на якому вони виробляються) і безпосередньо складність виконання самої роботи. У складності монтажу, наприклад, можуть входити прорізання штроби в стінах для приховування труби, прокладка в важкодоступних місцях.

Монтаж водопроводу

Монтаж водопроводу по житловому приміщенню необхідно грамотно розрахувати, маючи досвід, кваліфікацію і знання. При розрахунку трубопроводу і водовідведення в приватному будинку або котеджі необхідно правильно підібрати діаметр труби і знати кількість точок водозабору, щоб не траплялося таких незручностей, як падіння тиску під час відкриття відразу кількох змішувачів (наприклад, хтось приймає душ, і раптом десь то відкривають кран, і людина, яка купається несподівано для себе вже приймає контрастний душ). На якості труб краще не економити і використовувати найкращі за якістю і за прийнятною ціною (так-так, такі існують!).

Заміна труб у ванній

Якщо при будівництві сучасного будови, будь то багатоповерховий будинок або заміський котедж, прокладаються спочатку труби з якісного поліпропілену, то в будинках ще радянських часів справи йдуть гірше. Найчастіше заміна труб у ванній і кухні старих металевих на нові здійснюється мешканцями самостійно. Причин цьому може бути декілька: протікання щодо загвинчування, засмічення окалиною і іржею, обростання внутрішньої стінки металевої труби органічними відкладеннями, розрив труби, ремонт та нове облаштування ванної кімнати та кухні.

Існують різноманітні модифікації труб: поліпропіленові, металопластикові, мідні та інші. Кожна має свої переваги. Наприклад, поліпропілен легко і надійно зварюється між собою, забезпечуючи надійність подачі води. Ці труби легко можна ховати в стіни, щоб не псувати естетичний вигляд кімнати. Термін служби при правильному монтажі перевищує 50 років. Металопластикові з’явилися на ринку одними з перших і були дуже якісні, прості в монтажі і досить швидко стали популярні. Якщо раніше були труби декількох хороших фірм виробників, то зараз дуже багато неякісного товару. Мідь всім хороша, крім ціни. Найдорожчий на сьогоднішній день матеріал.

Заміна стояка холодної води ціна

У такій важливій роботі, як заміна стояка холодної води ціна розраховується виходячи з побажань замовника. При огляді передбачуваної роботи необхідно визначити кількість і якість труби і комплектуючих, а також оцінити складність виконання робіт. Як правило це проходження трубою двох плит перекриття до сусідів зверху і знизу. Ціну за роботу з матеріалом без виїзду точно не скаже жоден майстер. При заміні стояків центрального водопостачання в квартирі наші майстри проводять випробування на предмет течі і дефектів матеріалу. Лише після всіх тестів і ретельного огляду виконаної роботи відбувається здача об’єкта замовнику.