Установка фільтрів і систем очищення води

Ціни на установку фільтра для очищення води

Тип роботиЦіна (грн.)
Обслуговування осмосу + поліпропіленові картриджі +угольный брикет350
Обслуговування осмосу + фільтри Leader600
Заміна фільтруючого елемента потрійної системи350
Установка фільтра зворотного осмосу RO 5-36 від торгової марки Filter14899 + бесплатный монтаж
Установка фільтра зворотного осмосу RO 6-36 від торгової марки Filter16125+ безкоштовний монтаж
Установка фільтра зворотного осмосу RO 6-36 (помпа) від торгової марки Filter16700+ безкоштовний монтаж
Установка фільтра зворотного осмосу Leader Standard RO-55150 + безкоштовний монтаж
Що підвищує помпа для побутових систем зворотного осмосу2200 + безкоштовний монтаж
Установка фільтра зворотного осмосу Leader Standard RO-65950 + безкоштовний монтаж

Чиста вода – запорука відмінної роботи організму.

Якість води, що подається в квартиру далеко від норми в гіршу сторону. Проходячи шлях від міських водоочисних споруд до вашого крана в квартирі склад води далекий від норм країн СНД і європейських країн. У ній містяться такі елементи як хлор, фосфати, важкі метали, солі жорсткості кальцій і магній, а також велика кількість органіки (слиз) на старих металевих трубах системи міського водопостачання. Вживати таку воду в їжу не дуже добре для здоров’я, а навіть небезпечно. На жаль, навіть видобута вода з надр землі шляхом буріння артезіанських свердловин та колодязів в 95% випадків поганої якості. Як правило, вона “жорстка” в кращому випадку, з неприємними запахами сірководню і змістом заліза в гіршому. Навіть водні процедури такою водою будуть одним мукою: після жорсткої води шкіра стягується, волосся стає сухим. А про воду з домішками заліза і запахами сірководню взагалі страшно говорити. Далеко не кожен витримає таке мука.

Система очищення води і установка фільтра

Як вирішення цієї повсюдної проблеми необхідно використовувати систему очищення води. Є безліч різноманітних систем водоочистки та водопідготовки від фільтрів “Глечик для води” до промислового осмосу з високою продуктивністю. Для квартири оптимальна установка фільтра на основі осмосу з якісного харчового пластику, що витримує високий тиск (в разі гідроударів не тріскається і не топить сусідів знизу). Він видаляє з високою ефективністю з води 99% забруднень і робить воду буквально прісної і придатною для безпечного пиття і приготування їжі. За допомогою доповнення стандартного комплекту фільтра його можливо доукомплектувати різноманітними структуратор і мінералізаторами. І найважливіше Ви завжди маєте можливість контролю якості води зі свого фільтра.

Системи очищення води для приватного будинку

Співробітники компанії “Сантехнік 24/7” виробляють якісний і естетичний монтаж систем водоочистки як для квартири, так і для приватних будинків, заміських котеджів, виробництв. З найбільш часто монтується можна виділити промислові фільтри для води колонного типу:

  • пом’якшення

  • системи знезалізнення

  • мультимедійні

  • механическая очистка

Пом’якшення

Надлишок солей робить воду жорсткою. Це як правило солі кальцію і магнію в різній пропорції. В основному має сильно завищений показник жорсткості вода з артезіанських свердловин або колодязів. Для усунення цього незручності використовують фільтри колонного типу з різними засипками для усунення солей жорсткості. Як результат пропадають неприємний білий наліт на кранах та прийняття водних процедур стає куди більш приємним.

Системи знезалізнення

При отриманні води з-під землі (свердловини або колодязі) у воді може бути присутнім залізо. Це може бути дуже неприємним сюрпризом при бурінні нової свердловини на ділянці. Визначити чи є у воді залізо просто. Досить набрати і трохи відстояти воду і якщо при наборі вона була чиста, що не каламутна, то по закінченні невеликої кількості часу вона стане руда. Це органічне залізо, яке може бути в складі будь-яких складних з’єднань. Видалення його вимагає великих зусиль.

Окислене залізо відрізняється тим, що вода відразу виходить рудого кольору і містить велику кількість осаду. Видалити їх з води можливо без зайвих витрат колонним фільтром з засипанням, підібраною з аналізу води.

Мультимедійні

Служать для механічного очищення води від різних великих часток. Хороші тим, що засипка підлягає промиванню і може прослужити довгий час, а то й зміниться склад води (таке іноді трапляється, але дуже рідко). Економія при його установці перед звичайними колбами з поліпропіленовими картриджами полягає в тому, що картриджі в міру засмічення втрачають свою пропускну здатність і підлягають заміні. А мультимедійні завантаження при роботі не втрачають свою пропускну здатність.

Механічне очищення

В основному це колби різного розміру і для різних очисних сменнікі. Можуть картриджі бути різного типу: поліпропіленові, нитка, сітчасті. Якщо поліпропіленові при забрудненні підлягають заміні, то сітчасті модно промити і використовувати далі. Але у них різна мікрон (пропускна здатність).