Установка і обслуговування бойлерів

Установка, обслуживание бойлера в Днепропетровске

Ціна на обслуговування і установку бойлера

Тип роботиЦіна (грн.)
Монтаж водогрійного бака на готовий вихід з підведенням гнучкими шлангами500
Монтаж бойлера з підведенням нових металопластикових труб і підключення проводкиот 850
Монтаж бойлера з підведенням нових поліпропіленових труб і підключення проводкиот 850
Установка бойлера під ключ: покупка і доставка + матеріали для підключення + роботаот 2700

Бойлер – універсальний водогрійний прилад сучасного житла. У відсутності газової колонки, та й заради економії коштів сімейного бюджету для більшої половини жителів установка водонагрівача є альтернативою. На послугу встановити бойлер ціна залежить від виду і літражу. Різновидів бойлера по потужності, обсягу, типу існує декілька:

Бойлери зі звичайним і сухим тенами (накопичувальні)
Проточний водонагрівач
Бойлер непрямого нагріву

Бойлер непрямого нагріву

Всі вони відрізняються один від одного. Наприклад, підключення бойлера непрямого нагріву здійснюється в приватних будинках і в місцях, де є автономне опалення, будь то газове або альтернативне. Але це не означає, що вони працюють лише від непрямого нагріву. Вони оснащені також електричним теном і магнієвим анодом. Обсяг їх стартує від 80 до 2000 літрів. Як правило встановлюють від 200 літрів з насосними групами.

До плюсів можна віднести можливість завжди мати величезну кількість гарячої води. Мінус – відносно висока ціна.

Проточний водонагрівач

Такі водонагрівачі для своєї роботи використовують потужні нагрівальні елементи, тому установка проточного бойлера має на увазі наявність якісної нової електропроводки. Підключення такого пристрою на стару електропроводку на тривалий час просто небезпечно. Чим вище більше літрів води потрібно нагріти за хвилину, тим вище потужність бойлера необхідна.

До плюсів даного бойлера можна віднести його малі габарити і моментальний нагрів води, більш низька ціна в порівнянні з іншими. Мінуси: відносно велика потужність, труднощі з підключенням, без електрики немає води (немає запасу).

Накопичувальний водонагрівач

Такі бойлери користуються найбільшим попитом серед населення. Складається він як правило зі ста літрового бака зі звичайним або сухим тенів потужністю від 1.5кВт. Служать вони в середньому 5-6 років, але є і такі, що по 8-9 років працюють. З повністю нагрітого бака води виходить близько 200 літрів теплої води.

Плюси: відносно низьке енергоспоживання, за рахунок утеплення бака працює як тепло акумулятор, можливість використовувати відразу декілька точок водозабору. До мінусів можна віднести габарити і ціну (якісний бойлер не дешевий), обов’язкове обслуговування і чищення.

Обслуговування та чистка бойлера

Через погану якість води всередині бойлера в процесі його роботи на нагрівальному елементі (тене) утворюються “нарости” і концентрується навколо нього весь бруд з водопровідної води. В результаті цих процесів для нагріву води потрібно набагато більше електроенергії, і, відповідно економічно ставати дорожче і довше гріти воду. Також протягом декількох років приходить в непридатність магнієвий анод, який служить для збереження нагріває елемента (електричного тена).

Виробники популярних брендів бойлерів рекомендують чистити і проводити ревізію не рідше одного разу на рік. Чистка бойлера необхідна по ряду декількох причин. Адже якщо вчасно не замінити наприклад магнієвий анод (змінюється при повному зносі), то в слід за ним може стати непридатним для використання і тен, перегоріти проводка бойлера і спровокувати пожежу. Так само при ревізії бойлера майстер може побачити і завчасно попередити власника про можливу течі через корозії бака. Відзначимо, що між самим баком і фланцем з теном і магнієвим анодом, як правило, знаходиться гумова прокладка, яка також потребує періодичного огляду в ході ревізій.

Майстри нашої кампанії мають великий досвід роботи з бойлерами самих різних торгових марок, що відрізняються ціною і літражем. Можлива допомога у виборі та доставки. При монтажі нового обладнання використовуються тільки якісні матеріали для підведення труб водопостачання до пристрою. Також необхідно зі знанням справи підключити його до мережі електроживлення, підібравши необхідний по потужності провід і електричний автомат.