• насос компании Grundfos Scala2
  • насос компании Grundfos Scala2
  • насос компании Grundfos Scala2
  • насос компании Grundfos Scala2
  • насос компании Grundfos Scala2
  • насос компании Grundfos Scala2
  • насос компании Grundfos Scala2
  • насос компании Grundfos Scala2
  • насос компании Grundfos Scala2

Для нормального проживання в приватному будинку необхідно мати постійну наявність води в системі водопостачання. якщо ви живете в межах міста, то як правило є підключення до міських мереж подачі води. Якщо ж ваш будинок знаходиться за містом – то необхідна свердловина. Якщо глибина свердловини до 8 метрів, то це дозволяє встановити поверхневий насос.

В даному випадку глибина свердловини становить 5 метрів, то нами було вирішено встановити поверхневий насос. Залишилося підібрати необхідне обладнання для подачі води. Будинок має два санвузли і кухню. Після підрахунку всіх точок водоспоживання в даному будинку був обраний насос компанії Grundfos Scala2. Цей насос є самовсмоктувальним і може подавати воду стабільно з одним тиском зі збільшенням одночасно відкритих точок водозабору. Підключення насоса було зроблено з тих же матеріалів, що використовувалися при бурінні свердловини. Хоч даний насос і є захищеним від вологи і може бути змонтований на вулиці, власник будинку попросив зробити його на височини, щоб в разі затоплення він не контактував з водою. Щоб не використовувати всякого роду підставки ми встановили його в рівень на шпильки, закріпивши гайками та шайбами ​​потрібних розмірів. Конструкція виходить досить таки надійна і гасить всі можливі вібрації і дає можливість безперешкодно проводити прибирання під ним. Зробивши аналіз води в спеціалізованій лабораторії, який показав, що необхідно тільки прибрати невеликий вміст механічного осаду дрібної фракції.

Щоб видалити з води все не потрібне достатньо однієї колби для видалення механічних забруднень. Так як для отримання води були зроблені дві свердловини (одна розташовується на вулиці, друга безпосередньо в підвальному приміщенні будинку), то потрібно мати можливість пропускати воду з обох джерел через фільтр грубого очищення. Для цього обидві труби були підключені до колби за допомогою трійника і відсічних кранів. Крани використовувалися з розбірними елементами, щоб в разі будь-яких неполадок мати можливість без втрат усунути проблему. Для користування водою було прокладено дві труби. Одна труба для постійного використання фірми Rehau, інша звичайна для поливу як страхувальна і для можливості поливу прилеглої території. Для під’єднання до виходу з колби також використовувався трійник і відсічні крани. Так як монтаж розводки по будинку виконувався набагато раніше, то труба Rehau була просто випущена в підвальне приміщення на 50 см від стелі. Нами цей шматок був укорочений до потрібного розміру і за допомогою пристрою для роботи з даної трубою була прокладена труба такого ж діаметру і приєднана до колби. Так само для подальшої експлуатації басейну був зроблений відвід і краном. Повністю всі труби були упаковані в утеплювач, щоб уникнути випадання конденсату. Всі труби де це необхідно було закріплено до стіни.