• душевая кабина Ravak
  • душевая кабина Ravak
  • душевая кабина Ravak
  • душевая кабина Ravak
  • душевая кабина Ravak
  • душевая кабина Ravak

При установці душових кабін і гідробоксів для герметизації примикання піддону до кахлю використовують силікон. Так як стіни не завжди мають кут в 90 ° і сам акриловий піддон не ідеальний, то в більшості випадків виходить зазор між виробом і стіною. Для запобігання затікання води між піддоном і кахлем цей стик необхідно ретельно герметизувати.

Згодом душова кабіна виробництва Ravak почав протікати. Про це сповістили сусіди знизу, так як самі мешканці не могли знати про течі, вона ніяк не виявлялася в видимих ​​ділянках. Для того, виявити витік спершу був демонтований сифон з піддону. В отвір піддона було встановлено, що тече стик між стіною і самим піддоном. Причиною цього могло послужити неякісна установка і збірка душової кабіни. Це могло бути мале заповнення силіконом, або не якісний силікон, або погано підготовлена ​​стіна.

Для усунення цієї проблеми необхідно було провести демонтаж душової кабіни. Для цього треба було акуратно зняти двері, викрутивши зверху кріпильні елементи. Потім була відокремлена рама по якій переміщують двері. Перед демонтажем був зроблений розріз силікону між піддоном і рамою, а також відкручені кріпильні саморізи від стіни. Далі приступили до відокремлення самого піддону від стіни і підлоги. Так як він був встановлений на силікон, то для його відділення від стіни довелося трохи попрацювати канцелярським ножем і витратити пару нових лез. Після того, як всі частини душової кабіни Ravak були демонтовані, почалася копітка робота по очищенню всіх частин від старого силікону. Особливо акуратно потрібно знімати старий герметик з акрилового піддону, так як цей матеріал легко деформується і можна зробити подряпини і порізи. Хімією старий силікон видалити не виходить, тому все доводиться робити механічним способом, а вже маленькі залишки видаляти за допомогою розчинника для силікону. Так само необхідно знімати старий герметик з кахлю і доводити його до повного очищення, щоб кахель був ідеально чистий. Далі вкрай важливо перед монтажем знежирити всі частини душового піддону і простежити, щоб всі частини були сухі. після всіх підготовок можна приступати до монтажу піддону і його герметизації. Для того, щоб максимально якісно виконати цю роботу майстер використав якісний силікон і монтажні куточки Ravak. Далі була встановлена ​​вже очищена і знежирена рама і заповнені всі примикання все тим же силіконом. Потім були встановлені двері і виставлені таким чином, щоб не було зазору при їх закритті. Так як роботи були закінчені в другій половині дня, то майстер попросив не користуватися душовою кабіною до ранку, для того, щоб силікон міг максимально правильно висохнути. Після всіх робіт був зібраний очищений сифон і працездатність кабіни була відновлена.