• Замена насоса Sololift Grundfos
  • Замена насоса Sololift Grundfos
  • Замена насоса Sololift Grundfos
  • Замена насоса Sololift Grundfos
  • Замена насоса Sololift Grundfos

Для видалення каналізаційних стічних вод там, де немає необхідного ухилу використовують спеціальні каналізаційні установки. Це як часто буває підвальні приміщення або ті, які знаходяться далеко від каналізаційного стояка і не мають необхідного ухилу.

Так в одному з цокольних поверхів офісних приміщень став непридатним Sololift Grundfos. Так як він прослужив довго і завжди якісно виконував свої функції, то було вирішено встановити таку ж каналізаційну установку тієї ж фірми. Але на жаль модельний ряд трохи змінився і точно такий же моделі не було. З сантехнічних приладів є унітаз і раковина. Була вибрана відповідна за вимогами і параметрами каналізаційна установка для каналізаційних вод Grundfos Sololift2 WC3.

Ці станції по вихідних отворів практично ідентичні, і, нова встала практично на те ж місце, де стояла стара. Так як металовироби, якими були встановлені унітаз і старий Grundfos Sololift2 через корозію прийшли в непридатність і відкрутити не представлялося можливості, то довелося все демонтувати повністю. В результаті для монтажу нового Grundfos Sololift2 WC3 унітаз довелося змістити трохи лівіше. Так само новий Grundfos Sololift2 WC3 трохи відрізнявся від попереднього по вихідних отворів. Каналізаційну трубу від умивальника довелося вкоротити на приблизно сантиметрів 5. Ця станція має можливість відводити каналізаційну воду як убік, так і вгору. У нашому випадку нам підходить відведення в сторону, тому відведення вгору глушимо комплектної заглушкою з гумовим сальником. Підключення для відводу води з умивальника можливо, як з одного боку, так і з іншого відповідно. Яке не використовується отвір також глушиться комплектної заглушкою. Так само в комплекті є гумові патрубки різних діаметрів для можливості підключення до труб різних діаметрів. Також компанія Grundfos комплектує свої станції дуже якісними металевими хомутами, якими потрібно фіксувати всі з’єднання. Після установки фекального насоса на своє місце, кріплення його до підлоги за допомогою дюбелів і приєднання всіх патрубків з подальшою фіксацією хомутами настала черга встановити унітаз на нове місце.

Унітаз був встановлений на кріпильні болти і силікон. Старі болти згнили, демонтувати їх з підлоги не представлялося можливим. Тому були просвердлені спеціальним свердлом по кахлю нові отвори в парі сантиметрів від старих. Потім був видалений старий силікон з підстави чаші унітазу і з кахельної плитки. Далі всі підстави були знежирені і насухо витерті сухими серветками. Після всіх підготовчих процедур унітаз був встановлений на новий силікон і закріплений новими болтами.

По закінченню монтажних робіт монтується Grundfos Sololift2 WC3 був включений в розетку і перевірена працездатність. До роботи каналізаційної установки Grundfos Sololift2 WC3 претензій не з’явилося.