• замена стояка канализации в квартире
  • замена стояка канализации в квартире
  • замена стояка канализации в квартире
  • замена стояка канализации в квартире

В одній з квартир міста Дніпропетровська перед мешканцями стала проблема заміни стояка труби каналізації. Причиною заміни стало наявність тріщини в трубі і як наслідок витоку каналізаційних вод в квартиру. Для цієї роботи господарі квартири знайшли сантехніків, які швидко замінили їм трубу. Далі після деякого часу зі стелі потекла вода. Додзвонитися до виконавців заміни стояка не вийшло по ряду невідомих причин, тому власники квартири вирішили звернутися до інших майстрам.

Після виклику звернення до нас майстер виїхав на виклик. Приїхавши на місце, наш співробітник виявив причину витоку. А причиною послужило те, що труба не була належним чином зафіксована і не була коректно з’єднана з трійником зверху. Причиною не якісне з’єднання послужив недобросовісний демонтаж старої чавунної труби, а саме залишків розтруба з плити перекриття. Це і послужило причиною того, що нова пластикова труба не увійшла в трійник. Як результат з’єднання вийшло дуже поганим, з огляду на те, що гумове ущільнення не давало повної герметизації.

Для вирішення цієї проблеми необхідно було усунути шматки старого чавунного розтруба, додати трохи довгі труби і встановити хороший металевий хомут. Для того, щоб зробити усунення залишків чавуну необхідно було перфоратором розбити трохи бетонного перекриття. Після демонтажу фрагментів бетонного перекриття були прибрані шматки чавунного розтруба. Далі був встановлений металевий хомут на необхідній відстані. Далі майстер приступив до збірки каналізаційної труби. З’ясувалося, що необхідно було додати 7 см труби. Для цього було вирішено прибрати шматок труби і замінити його на більший по довжині і відрізати зайве. Після того, як все було відрізано за розмірами і зібрано попередньо без кілець ущільнювачів майстер переконався що всі елементи після складання будуть коректно зібрані. Далі все елементи каналізаційних труб були зібрані з ущільнювальними гумовими прокладками. Для більш швидкого і якісного монтажу ми використовуємо спеціальні мастила, які розчиняються у воді і не будуть перешкодою при подальшій експлуатації. Попередні «майстра» використовували звичайний силікон самого нижчої якості. Після складання були закручені всі хомути і труба зафіксувалася на потрібній відстані від стіни і вже нікуди не рухатиметься. Були проведені неодноразові зливи води сусідами зверху, щоб переконатися в герметичності стиків і якості нашої роботи. Течі виявлено не було. Клієнти залишилися задоволені.